Vyberte si jazyk:    Český   Русский  

Internet pro všechny

Jedním z klíčových prvků prosperující společnosti je komunikace a přístup k informacím. Služba je určena firmám, které požadují vysokou kvalitu, garanci připojení a bezpečnost. Díky internetovému připojení se zvyšuje efektivita práce, to přináší usnadnění a urychlení komunikace dodavatel – odběratel a následné zvýšení zisků. Internet se v dnešní době stal hlavním komunikačním kanálem mezi obchodníky, firmami a společnostmi a je spravedlivě vnímán jako největší médium pro získávání informací. Internetové připojení je dnes samozřejmost, která bývá předpokládána. Kvalitní a stabilní internetové připojení však přináší řadu možností a výhod, v neposlední řadě i náskok před konkurencí.

Internet WiFi

Nabízíme připojení na bázi WIFI (2,4Ghz) a 5Ghz v Praze a okoli. Jedná se o sdílené či garantované linky, ke každé lince jsou přidělovány veřejné IP.
• Individuální připojení zajišťujeme podle lokality.

Kontakty a technická podpora

Kloknerova 2249/9

Prague - 4, Chodov, 148 00

Czech Republic

+ 420 469 775 775

+ 420 226 020 360

alfatelecom Všeobecné podmínky Provozní podmínky Ceník slžeb Popis rychlostí internetoýh příopjek Vzor smluvních dokumentů: Smlouva Specifikace Výpověď Copyright © 2005-2015, Alfatelecom, s.r.o.